HİZMETLER
KURUMSAL
ANA SAYFA
logo
PROJELER
BASIN ODASI
İLETİŞİM
PROJELER
 1. thumb
 2. thumb
 3. thumb
 4. thumb
 5. thumb
 6. thumb
 7. thumb
 8. thumb
 9. thumb
 10. thumb
 11. thumb
 12. thumb
SEÇKİN PARK

 

Burada yeni bir yaşam var… seckinpark.com

 

Seçkin Park, Bursa’nın gözde yerleşim merkezlerinden Özlüce’de, bölgenin ve hatta Bursa’nın en dikkat çekici projelerinden biri olarak tasarlandı. Modern mimari çizgilere sahip Seçkin Park, ayrıcalıklı sakinlerine kapılarını açıyor.

 

Burada yakınlık var…

Seçkin Park konum olarak da tam hayalinizdeki yer. Bursaray Özlüce istasyonu size bir nefes kadar yakın. Seçkin Park, Özlüce Metro İstasyonunun hemen önünde metroya sıfır bir konumdadır. Şehrin gürültüsünden uzakta, ancak şehre bir adımda ulaşabilecek kadarda yakınsınız.

 

Burada sağlamlık var…

Seçkin Park’ın statik projeleri deprem riskini düşünerek, Türkiye’deki yönetmeliklere ek olarak Avrupa Birliği Deprem Şartnamesi’ne uygun olarak geliştirildi. Ayrıca arazinin yeraltı tomografisine uygun olarak Radye Temel ve C30 Beton kullanılarak deprem açısından güvenli bir yapı sistemi uygulandı.

 

Burada güvenlik var…

Seçkin Park’ta oturuyorsanız aileniz ve siz tamamen güvendesiniz demektir. İki adet güvenlik kontrol noktası ve üstün güvenlik standartlarıyla Seçkin Park’ta keyfiniz de, huzurunuz da kaçmayacak.

 

Burada kalite var…

Dış cephesi, tasarruflu dış cephe kaplama ürünleriyle estetik bir görünüm kazanan Seçkin Park, iç mekanlarda da kaliteden taviz vermiyor. Yer karolarından ankastre mutfak cihazlarına, asansörlerden odalardaki prizlere kadar özenle seçilen her şey, Seçkin Park’ı benzersiz kılıyor.

 

Burada seçenek var…

Seçkin Park, farklı ihtiyaçlarınız için birçok yerleşim m2 olanağı sunuyor. Dilerseniz siz yerleşin, dilerseniz bugünü kadar geleceği de çok parlak olacak bir yatırım yapın; aklınızdaki evi, aklınızdaki fiyatlarla mutlaka Seçkin Park’ta bulacaksınız.

 

Burada aradığınız her şey var…

Seçkin Park size ulaşılabilir bir yaşam sunarken aynı zamanda ailece rahat etmenizi sağlayacak modern bir hayatın anahtarını veriyor. Formda kalmak istiyorsanız fitness salonu, yürüyüş parkuru ve spor alanları… Günün yorgunluğunu atmak istiyorsanız açık yüzme havuzu gibi ayrıcalıklar… Sosyal bir yaşam istiyorsanız kafeteryası ve kamelyalarında dostlarınız ile buluşabilecek misafirlerinizle hoş vakitler geçirebileceksiniz… Ayrıca çocuklarınız için kreş ve oyun alanları… ve sizler için kapalı otopark kolaylığı…

 

“ Yeni evinizde her zaman yüzünüz gülecek. Hepsi Seçkin Park’ta!”

SİTEDE ARA
babel arts logo
DİLEK VE ÖNERİLERİNİZ | GİZLİLİK İLKELERİ VE KULLANIM KOŞULLARI | Copyright 2013 Sivrikaya İnşaat